| Ingridd22 a întrebat:

O intrebare cam penibila laughing. Cum se saruta? nu-mi dati raspunsuri gen : " lasa-te purtata de val ".

Răspuns Câştigător
| Capsunicax3 a răspuns:

Inca nu ai avut primul sarut? Si eu eram la fel. Cautam sfaturi pe net. Tutoriale. Cand am fost la scoala. A venit tipul de care imi place in clasa. Si nu m-a lasat sa ies din clasa. laughing Eu avem fluturasi in burta... Si m-am pupat

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Lasă-l pe el să te ghideze şi fă ce face el. Va trebuii să-i bagi puţin limba în gură dacă o va face din prima. Vezi tu, doar nu lăsa emoţiile să te copleşească pentru că nu vei mai face nimic bine.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| opppa a răspuns:

Pai si crezi ca cineva o sa iti explice pas cu pas ce sa faci?
Tot timpu o sa primesti raspunsu asta pentru ca pana nu experimentezi nu ai de unde sa stii.laughing
O sa stie tipu ce sa faca tu numa trebuie' sa stai si dupa iti dai drumu laughing)
Important e sa nu lasi tot prostu " sa te-nvete" si sa-ti alegi cu cine vrei sa faci asta laughing
Understand?laughing
Oricum e misto rau laughing
P.S daca ai 12 ani las-o moale si deocamdata vezi-ti de scoala.