| mhcboasa a întrebat:

o intrebare ft stupida...dar cum pot sa strang mai multe likeuri pe facebook? am pus un pariu si nu am degand sa il pierd...si nici nu vreau sa ceresesc likeurile, deci ceva sfaturi m-ar ajuta FUNDA

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sincer, daca pui poze sexi atunci strangi likeuri oh go on sau daca pui melodii la moda care plac multor oameni sau poze profesioniste, realizate cu apare de buna calitate, cu background frumos. SI evident trebuie sa ai multi prieteni si preferabil sa iti setezi postarile sa fie publice. Si evident da si tu like la cat mai multa lume si chestii cat mai variate.

| AcadeauaRozaliee a răspuns:

Prin publicitate reciproca! Cauti o pagina cu mai multe like.uri si ii propui adminei/adminului sa faceti pubb reciproca. Sper ca te-am ajutat!

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| Caty1998 a răspuns:

Pai parerea mea este sa fi prietenos cu toata lumea.Si daca zici ca nu vrei sa cersesti like-uri atunci da si tu like la altcineva si poate acea persoana iti va da si tie.(mie mereu mi se intampla)Sper ca te-am ajutat:*