| Rock19812 a întrebat:

Am pus o postare pe facebook si vreau sa o distribui de mai multe ori fara sa pierd likeurile. FUNDA! SCZ categoria

3 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns:

Nu ai cum.Cand o distribui o copiezi "pur" sa zic asa si nu are cum sa-ti ramana like-urile.happy

| Tedu a răspuns:

Pai poti pastra linkul mai mult timp daca nu inchizi pc'ul daca nu il poti salva in pc dand pe start si dupa pe "Stick Notes" dar nu stiu daca iti ramane acolo mereu iti ramane cel putin o zi daca nu inchizi pc'ul daca nu poti salva poza; filmul; melodiat si altele in calculator. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| aaaleexuutzzu a răspuns:

Nu se poate sa ramana like-urile
doar sa copii link-ul