| anonim_4396 a întrebat:

Bună, o întrebare mai ciudata.
Dacă s-a terminat pe mine, dar nu pe... nu știu sa fi ajuns ceva strop acolo ca am pus mana ca și acoperire, nu rămân însărcinată, nu? O sa merg la ginecolog, dar sa nu ma stresez.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu, nu ramai daca s-a terminat doar pe tine!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu erai acolo. Nu noi, nu avem de unde ști ce și unde a ajuns.

| DariaDrg a răspuns (pentru suntserios):

Logic, dar pentru liniștea mea sufleteasca.
happy mai ales ca nu mi s-a mai întâmplat asta niciodată. Cu ce am întrebat.
Mulțumesc de răspuns, oricum! ❤️

| dullcat a răspuns:

Raspunsul e nu.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu exista raspuns sigur la intrebarea asta. Unele fete au ramas gravide si de la lichidul preejaculator pentru ca si ala are spermatozoizi. Odata ce a intrat in tine fara prezervativ exista riscul, chiar daca e mic. De asta prezervativul e momentan cea mai sigura metoda