| noumis31169 a întrebat:

BUNA.O sa pun o singura intrebare.Ce le plac fetelor la un baiat?

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Aspectul fizic si caracterul in aceeasi masura. Cel putin asa e la mine.
Restul depinde de la fata la fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani,forma fizica, vorbele frumoase etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata...

| AnarchyUK a răspuns:

Depinde de fată.
Unele fete preferă să se uite doar la fizic, în timp ce pe altele nu le prea interesează acest aspect. Mai sunt câteva care se uită doar să câștige ceva când sunt împreună cu un băiat, dar asta e partea a doua.
În general, un băiat carismatic, care are bun simț și nu este misogin este un început bun.

| Hrothgar a răspuns:

Banii