| cosmy1993 a întrebat:

Buna :p de unde pot descarca fifa 2010? dau fundita multumesc frumos

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fifa 10 - ISO - Full
Download: http://www.x-url.com/gne Click pe FREE ->Download file->astepti 45 de secunde ->click pe -> Your link to file download ->descarca.(instructiuni de instalare ai intr-un fisier.txt)
Bafta!

| cosmy1993 explică (pentru neluL):

Mersi mult tongue, imi esti mult de ajutor, ne mai auzim si la alte intrebari tongue wave o zi placuta in continuare wave wavehee hee

| cosmy1993 explică (pentru neluL):

Mersi

| neluL a răspuns (pentru cosmy1993):

Cu placere ! bye,bye wave

| MArYYyan a răspuns (pentru neluL):

Salut imi dai si mie site de unde pot downlada fifa 2010 ca site-u ala nu-mi merge

| neluL a răspuns (pentru MArYYyan):

Nu pot sa mai postez linkuri care incurajeaza pirateria pe site! Incalc regulamentul!

8 răspunsuri:
| razvangabriel96 a răspuns:

Http://thepiratebay.se scrie fifa 2010 si cauta game pc si il downloadezi
da-mi funda

| emycraciun22 a răspuns:

Nu-ti pot spune aici
baga id emycraciun22 sau da id si iti zic(e vb de pira. terie)

| zgabeatza a răspuns:

De pe net