| me_3408 a întrebat:

Pai intrebarea e asta: Eu cu cele 3 prietene ale mele, vrem sa dansam de ziua scolii, problema e ca nu stim pe ce melodie...Stiu ca mai e ceva dar vrem sa iasa frumos.Asa ca va rog mult de tot sa imi trimiteti si mie niste melodii, asa house sa aiba ritm happy Multumesc
pup kiss

Răspuns Câştigător
| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Poti incerca una din melodiile astea:
-Pepe->Imi place
-Tarkan->Kiss Kiss
-Activ->Doar cu tine
-Connect'r-> Burning love
-Pitbull->Calle ocho

Stiu ca sunt vechi mel astea dar sunt bune de dansat. Eu stiu sa dansez pe fiecare din ele. Am invatat la scoala! ByE bYe

3 răspunsuri:
| NoName1234 a răspuns:

Eu cred ca Jai ho big grin stiu ca e veche dar puteti sa va imbracati in indience happy

| me_3408 explică:

C2rmen chiar Tare melodia kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House? Nu prea merge.rupeti-va in talente pe melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=UaZEJIvD1zw;).