| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Parerea mea este ca sunt foarte slaba! Multi mi-au zis ca nu sunt, ca sa nu mai zic asa, dar nu stiu! Voi ce ziceti? Nu vreau raspunsuri de genu``nu`ti mai pune pozele sau sa te dai mare``, pentru ca nu pun de asta, chiar vreau sa aflu si parerea unor necunoscuti! Multumesc! http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/......5441_n.jpg

1 răspuns:
| ciresepeetno a răspuns:

Nu esti foarte slaba.Arati aproape ca mine.Intr-un timp si eu credeam ca sunt prea slaba dar gandeste-te cate avantaje ai! Nu am vazut prea multi baieti care sa fie atarsi de fetele grase.Aratifoarte bine!