| muscatete a întrebat:

Particip la balul bobocilor si tema este "epoca lui Stefan cel Mare" si atunci cand intram in scena trebuie sa ne prezentam lui Stefan cel mare (misterul de acum 4 ani) si alaiului(juriului). Cei din organizatie au spus sa facem ceva pe tema sa incepem cu "Maria ta" sau "stimate domnitor", etc. Eu, sincer, nu am nici cea mai mica idee...puppy dog eyes help me please!

1 răspuns:
| gabiza a răspuns:

Pai ai putea incepe cu fraza "Marimimia voasta" sau ceva de genul acesta.