| Lavinia20 a întrebat:

Pe facebook joc mai multe jocuri printre care si unul numit "Barn Buddy", dar de cateva zile nu ma mai lasa sa intru in elsad. Se incarca pana apropae de sfarsit dupa care ramane la fel.
De ce nu merge sa mai intru?sad Ce credeti ca are si ce solutie am?sad
P. S. de pe alt cont merge sa intru.sad

2 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Asa e si pe hi5, nu pot sa intru pe barn buddy de vreo 4 sau 5 zile, nu pot culege recolta, nu pot aranja ferma, nu pot sa fac nimic, si pe mine ma enerveaza la culme~x(laughingtotusi nu cred ca o sa dureze mult timp, sperlaughing

| ANdReY_6389 a răspuns:

Hey, asa imi face si mie se incarca aproape 90% si se opreste de vreo 3 zile mi se intampla asta, si la fel pe alte conturi pot sa intru si eu. daca gasesti rezolvare daca vrei sa ma anunti si pe mine raman dator