| Tarabostes a întrebat:

Am un cont pe hi5 si joc Barn Buddy si nu pot sa intru! am asteptat 10 minute sa se incarce si tot nu merge... iar pana acum se incarca in cateva secunde!
are cineva idee dc nu merge, ca nu mia picat nici netul si celelalte jocuri merg! FUNDA

3 răspunsuri:
| ραтяίcία a răspuns:

In bara aia neagra de jos trebuie sa fie si burn buddy... da click acolowinking

| pinkflower a răspuns:

Si mie mi se mai intampla, este de la joc. Trebuie sa dai refresh de mai multe ori iar daca nu merge intri la jocuri si dai pe Barn Buddy si daca iar nu merge iarasi intri pe joc pana cand va merge. Succes! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ggggggg