| Iridinvest a întrebat:

Pe facebook, mai exact pe wall imi apare o chestie "free daily horoscope: astrology:daily horoscopes". cum fac sa nu mai apara postari de genu? fundita :*

Răspuns Câştigător
| R0MW4LD a răspuns:

Ca sa nu mai ai surprize pe viitor intra la setarile contului apoi la Apps (aplicatii). Din lista de aplicatii cauti unde ai aplicatiile cu denumirea amintita de tine si le stergi. Mult succes!

4 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Cred ca este din cauza ca i-ai dat like pentru ca de obicei la orice pagina dai like iti va aparea pe peretele tau de fiecare data cand posteaza ceva cum a zis si caddy1609 trebuie sa dai dislike

| Caddy1609 a răspuns:

In cazul horoscopului s-ar putea sa fie o simpla pagina care posteaza pe wall ul tau, ceea ce nu mai tine de aplicatii daca e pagina, intrii pe pagina respectiva si dai "unlike"(pentru ca multe pagini odata ce ai dat like te ai abonat la postarile paginii)

| Lavinia516 a răspuns:

Cand iti apare la notificari, este un,, X'' dai pe el si apoi click pe,, Opreste''

| CristianaB25 a răspuns:

Pai cand iti apare chiestia aia la notificari dai pe "X-ul" acela din colt de sus si apoi dai click pe "opreste" happy