| loliiizza a întrebat:

Pe site. ul oficial Samsung am citit ca exista niste,, Premium Fashion Jackets" pentru Samsung Corby. Nu am gasit pe nicaieri.
Am gasit ceva aici http://magazin.flashgsm.ro/? action=desc&id=43531, dar as vrea numai capacul de baterie, sau si mai multe modele. Unde l-as putea gasi ( ii intreb pe cei care au vazut/ luat de/pe undeva )
Funda+vot primului raspuns

Răspuns Câştigător
| myru_6393 a răspuns:

Capace pentru baterie gasesti in mag de telefonie mobila si u trebuie sa iti alegi culoarealove struck