| lucianaa a întrebat:

Buna:*! Pentru cei care au dat simularea la limba romana pentru evaluarea nationala, a fost grea? Ce subiecte au fost, in general?

Răspuns Câştigător
| dydu01 a răspuns:

Buna!
Am dat dar doar pe semestrul 1, trebuie sa dau si pe semestrul 2.
Dar cea de pe semestrul 1 nu a fost grea, adica da... s-au luat note destul de mici... de la 4 in suswinking. Dar daca stii genul epic, liric, balada (argumentarile de tipul asta o sa iei o nota destul de buna, chiar daca nu prea te-ai descurcat la partea de gramatica)
Sper ca te-am ajutat happy!

2 răspunsuri:
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Simularea nu a fost asa de dificila trebuia doar sa fii atent si sa stii cate ceva. Dupa parerea mea au fost subiecte nici foarte grele dar nici foarte usoare oricum daca nu ai dat simularea aceasta o poti da pe urmatoare ca mai ne da o simulare in aprilie si la lb romana si la matematica! Succes!

| diannna38 a răspuns:

Trebuie sa fi atent/a la ce spune profa si sa mai ridici mana cate odata