| AlexandruExTreMe a întrebat:

Pt cei care au dat simularea de evaluare nationala la limba romana. a fost grea?

4 răspunsuri:
| Lionsgate a răspuns:

A fost cam greu pentru ca nu am facut lucian blaga, numai acum il face. :I

| AiEnma97 a răspuns:

Nu. Ai nevoie de creativitate si calm, fara emotii. Cred ca apreciaza si scrisul frumos.

| alinapysyta a răspuns:

Nuwinking eu nu fac pregatire si a fost usor am luat 9.30 au fost note mari in scoala meawinking practic a fost usoara pentru media mea la romana este 8winking funda :X!?

| christina_1796 a răspuns:

Subiectul pentru simulare a fost intocmit la nivel de scoala, deci subiectele au fost diferite. Dar da, a fost destul de greu.