| andrarms a întrebat:

Buna :*! Pentru weekend am ales sa ies cu prietenul meu :*. dar nu stiu unde x_X... Voi ce ziceti? unde ar fi mai romantic? El nu poate sa mearga la mall la film sau la patinoar ca vor niste baieti sa il bata sad... Aveti vreo idee? :* :-s

Răspuns Câştigător
| Tmcn a răspuns:

Vor nişte băieţi să îl bată sau nu vrea să fie văzut în public cu tine, că eu cam asta înţeleg, fiindcă ţi-a tăiat aproape toate opţiunile.

3 răspunsuri:
| oanaoana23 a răspuns:

Aiurea situatie. pai stati acasa mai bine. duceti-va in parc, sau la o cofetarie

| mishuzuchan a răspuns:

Undeva in parc sau la cofetarie ^^ distractie placuta

| IF88MDL a răspuns:

Du-l la sala de box sa mai invete karate si-atunci puteti iesi unde vreti voi laughing