| pitica_2415 a întrebat:

Buna!:*:*peste 2 saptamani e' ziua mea.(17) puteti sa mi dati si mie niste ideei unde a si putea sa mi fac ziua? orice e bine venit:*:*:*mersi:X

Răspuns Câştigător
| ZuzaTA a răspuns:

Heylove struck Ai putea sa iti duci prieteni la un film si dupa aia sa mancati ceva( de ex la mallbig grin ) sau iti poti face ziua acasa la tine, si poti redecora camera, adica. iti schimbi locurile mobilii tale(patul, daca ai masuta sau birou big grin ca sa fie ceva mai nou big grin ) va uitati la un film, nu uita de POPCORN, mama voastra poate face un meniu bun. sau comandati pizza. va machiati, va face'ti manichiurahappy va bateti cu pernelaughing barfitibatting eyelashes, ori va duce'ti undeva in orashappy poate intr'un clubhappy si inainte de asta cam cu 1 ora inainte sa plecati le chemi pe prietenele tale acasa la tine, le servesti cu tort. despachetati cadourilebatting eyelashes si va aranjati impreuna, si dupa aia plecati si va distrati, ori daca ai mai multi bani, faci rezervare la un local. pentru o mica petrecerehappy cu mancare cu dansbatting eyelashes

Vede'ti voihappy Le mai intrebi si pe prietenii tai.
Sper ca te'am ajutatbatting eyelashes Pup. Si la multi ani kiss Fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Hmm...Depinde in ce oras stai.Sa'ti zic asa in general,poti sa-ti faci ziua acasa,la o terasa, la un restaurant, la un strand...