| Maria_7350 a întrebat:

Buna!happy peste 2 saptamani ma duc in spania cu mama si cu sora mea cu avionul. Aseara am visat ca ne-am dus cu avionu si s-a prabusit in marestraight face eu cu sora mea am ajuns pe ceva bucata de pamantthinking si am avut un telefon la noilaughing si ne-or sunat oamenii de la aeroport ca ne-or contactat unde suntem si vin sa se ia de acolo... dupa aceea am vazut in apa o sticla cu un biletel in eastraight face m-am uitat si biletu era de la mama care era in avion si nu putea iesi de acolostraight face si era sub apastraight face si in bilet scria ca mai poate sa isi tina mult respiratia si ca ii pare bine ca o incercat sa ne duca in spania dar nu o reusitstraight face dupa aceea m-am apucat de plansstraight face si cand m-am trezit plangeam, inca suspinamstraight face si cand i-am povestit la bunica mea iar mi-au dat lacrimilestraight face ce inseamna asta?sad dau fundahappy:*

Răspuns Câştigător
| DuTzZeLiAn a răspuns:

O imaginatie bogata ce pot spune daca e sa o iei logic nu are nici o relevantza! cum doamne iarta-ma te-ai prabusit in mare (APAAAA) si tie inca iti mai mergea telefonul plus tine cont de semnal laughing (e un simplu' vis) nu te teme si eu am fost in spania acum un an cu avionul (imi place mancarea :X:X:X rolling on the floor ) ce sa zic e frumos! Iti urez distractie placuta si sa nu iti fie frica happy
PS : poate ai rau de intalnime si cu teama de a nu te prabusii ai visele acestea. si mie mi s-a intamplat thinking

3 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Pai normal de ce ne temem nu scapam.ma refer ca nu in realitate ci in vis.Visul a fost un "rezultat" al temerii tale fata de avion, despre pericolele lui etc, dar nu ar trebui sa iti faci griji.accindentele cu avioanele sunt de 100000 de ori mai rare decat cele de pe pamant asa ca nu iti fa griji.Ai o imaginatie bogata nimic altceva.

| koryna_8349 a răspuns:

Parerea mea este sa nu te ingrijorezi ca visele nu sunt "adevarate" ele ne spun ceva dar nici de cum ceea ce visam! Stai linistita si bucurate ca o sa pleci in vacanta!

| Deiia a răspuns:

NU ESTE ADEVARAT! Nu iti fa griji visele nu sunt reale ...Ai doar o imaginatie foarte bogat ar trebui sa te lauzi cu asca nu sa intrebi ce inseamna caci multi nu au o imaginatie asa de bogata.Crede-ma! Nu traba neaparat funda