| alinuta01 a întrebat:

Hei, de vreo doua seri visez ca stau in aeroport si astept avionul, s-a intimplat deja de doua ori, doua seri la rind. Ieri noaptea am visat ca linga casa mea s-a prabusit un avion. Si azi la amiaza am adormit si am visat ca stateam in gara si asteptam trenul. Cine poate sa-mi spuna ce inseamna aceste visuri, pentru ca sincera sa fiu, mau cam pus pe ginduri.

Răspuns Câştigător
| Gabriela0009 a răspuns:

Veste buna, prieteni credinciosi.
Ai putea cauta mai multe despre visul AVION http://www.cevisam.com/

7 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Iti spun ca daca nu iti pui gramakikele la punct, o sa ti se intample lucruri groaznice.

| alinuta01 explică (pentru xFluing):

Ce inseamna ''gramakikele''?

| xFluing a răspuns (pentru alinuta01):

-_- pe bune? faceam o ironie la cat de "corect" scrii.

| alinuta01 explică (pentru xFluing):

Ahaha. pai daca te crezi destept/a tin sa te informez ca m-am nascut si am crescut in alta tara si nu stiu sa scriu bine in romana. o seara buna

| xFluing a răspuns (pentru alinuta01):

Mda, sigur. Hai plangi.

| alinuta01 explică (pentru xFluing):

Nu pling, si nu trebuie sa ma judeci atita timp cit nu ma cunosti si nu stii nimic despre mine.