| S3xyDr3am a întrebat:

Buna happy peste 2 zile o sa imi fac pierce in limba si nu stiu daca o sa ma doara sau daca o sa se infecteze,, mentionez ca am 15 ani si ca nu imi fac pirsul la un salon big grin,, puteti sa imi dati un sfat?

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Bineinteles.happyDaca ti-l faci la salon e totul ok, e sub control, dar de ce sa iti dam noi sfaturi, pe cand tu ti-l faci la salon? Poti intreba persoana respectiva care iti face pirsul, el/ea stie mai bine

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da nu ti l fa sau macar fal la un salon unde stii ca il face cineva specializat cu instrumente dezinfectate. Poti sa iei nenumarate boli ca sa nu mai zic cat de usor e sa se infecteze.

| Sweetyass a răspuns:

Cred ca cel mai bun sfat pe care ti-l poate da cineva e..Nu-ti fa nici un pierce! Nu cred ca te va ajuta la ceva..Macar daca s-ar vedea...Stii cum numesc eu chestia pe care o vei face tu? Un lucru care nu face nimic decat sa-mi dea o durere incredibil de puternica cand mananc sau vorbesc sau beau sau etc, etc.

| S3xyDr3am explică:

Eu l-as face la un salon, dar nu am varsta adecvata,,, inca nu am apucat sa il fac.