| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi pun un pierce in limba la un salon din bucbig grin ideea e ca nu stiu nici un salon big grin ma puteti ajuta? si...cat costa?

1 răspuns:
| HQMada a răspuns:

Te duci la un salon de tatoo din bucuresti da iti trebuie acordul parintilor daca inca esti minor( iei metrou pana la universitate si ai vazut ca sau facut coridoare pe acolo su cev de genu si cum iesi de la metrou trebuie sa fie patru iesiri si tu iesi pe partea dreapta. nu stiu cum sa-ti explic... duia te duci in statie si iei 66 doua statii cum cobori te duci pe prima strada si acolo e salonu pe care il stiu eu... dar de costat nu prea stiu cat costa daca mai e ceva vb pe privat