| BojinDaiana a întrebat:

Buna,peste 3 saptamani voi merge la sora mea in Italia si nu stiu ce sa ii cumpar ei si iubitului ei pentru ca o vad foarte rar si nu am fost atat de apropiate si merg pentru prima data la ea, dar am incaput sa vorbim si acum e mai ok.Ma gandeam ca as putea sa-i fac un cadou sau ceva pentru ca va fi ziua ei in curand,dar nu stiu ce.E rock-ul si ma gandeam ca m-as putea lega de asta, dar nu stiu ce anume.

1 răspuns:
| GaZa1994 a răspuns:

Buna! Poti sa ii duci ceva simbolic romanesc. Si eu stau in strainatate si cel mai mult m-ar bucura dulciuri sau mancaruri de imi placeau cand locuiam acolo.