| Bejera_Paula_1978 a întrebat:

Peste 3 zile voi merge intr-o excursie timde o saptamana si as vrea sa imi spuneti ce putem face pe timpul noptii (discutii, activitati etc.)
Cine da cel mai bun raspuns funda :*!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe timpul noptii se mai si doarme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa joci fazan si sa faci sex...cam atat

| BadGirlVsLove a răspuns:

Puteti juca poker / poker pe dezbracate daca aveti curaj, daca e o noapte mai deep puteti discuta despre ideile de viitor, facultati unde veti merge sau crush-uri. ati putea pune la punct niste farse pentru ziua urmatoare, ati putea sa incercati sa speriati pe cineva, farse la telefon dupa ora 00 sa va dati drept fantome la telefon sau entitati depinde ce vrei, ati putea sa inspectati orasul singuri, fara insotitori, asta daca puteti parasi tabara. Pariuri, adevar sau provocare. Cautati un om al strazii si intrebati-l viata lui. Filmati toata noaptea orice faceti. Probati haine unul de la altul, fumati unul de la altul, uitati-va la filme de groaza. Sper ca te-am ajutatwinking

| biancagabriela a răspuns:

In ce tabara mergi si unde se desfasoara smug? Si eu am tabara tot pe 27