| Smile25 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua celui pe care il plac dar cu care nu am mai vorbit de 3 luni. E o poveste mai lunga, nu am fost iubiti dar i-am zis ca il plac.Intrebarea mea e:sa ii zic :"La multi ani!". Daca il sun ce ii zic(pentru ca cu siguranta o sa raman in pana de cuvinte)sa ma prezint(poate a sters nr meu)Iar daca nu raspunde sa ii trimit mesaj? Cam ce i-as putea scrie? Astept parerile voastre. sper sa fiti cat mai expliciti :* mersi

7 răspunsuri:
| Special_girl a răspuns:

Ii trimiti un mesaj(astfel nu esti in pericol sa ramai in pana de cuvinte) ii scrii un sms frumos si apoi la sfarsit specifici cine esti, daca va avea bunul simt cu siguranta iti va spune un "mersi frumos".

| CristinaCristi a răspuns:

Daca nu mai zice nimic ii spui:ok atunci bye, si inca odata la multi ani sper ca ti'am fost de ajutor imi dai funda t loggggg_?

| CristinaCristi a răspuns:

Il suni si ii zici :buna sunt luisa ma mai tii minte?=chiar daca nu am mai vb de 3 luni team sunat sati urez la multi ani si mult noroc! daca el atunci nu mai zicci nimic ii zici:ok atunci bye! si inca o data la m ani

| luciana200972 a răspuns:

Dupa parerea mea, daca rezi ca ai vreo sansa sa ii atragi atentia merita sa-i trimiti un sms in care te semnezi. Ai putea sa-i scrii ceva de genul: La multi ani! si atat pentru ca nu trebuie sa pari penibila sau disperata. Daca esti constienta ca nu ai nici o sansa sa te cuplezi cu el mai bine o lasi balta pentru ca e cert ca el nu vrea sa stie de tine. Gandeste-te ca sunt o multime de baieti care de abia asteapta sa le dai putina atentie, nu merita sa astepti dp cineva care nu stie de existenta ta.

| maria ;x a răspuns:

Ceva de gunu " buna! Sunt luisa! nu am mai vb de ceva timp asa ca te-am sunat sa ti urez la multi ani si tot ce-ti doresti, sper ca nu te deranjeaza apelul meu(chatterbox)"
succeskiss love struck

| IntoxicatED a răspuns:

Ceva de genu: hey mai stii sunt luisa, am sunat sa-ti zic la multi ani si sa te intreb ce mai faci ( sau daca esti bine). Daca nu mai ziceti niciunul nimic atunci spune-i ca trebuie sa pleci sau sa inchiz si incaodata la multi ani. Sau cum a zis si special_girl un SMS.

| biancaaa a răspuns:

Ar fi bine daca i-ai trimite un sms in care sa ii spui "la multi ani!" si sa te semnezi... ii poti spune doar atat astfel sa nu pari a fi disperata dupa el. sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu