| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile sunt invitata la majoratul unui baiat si as vrea sa ii fac un cadou "trasnit" big grin... doar ca nu prea stiu ce straight face. Aveti voi vreo idee? multumesc anticiupat :*

Răspuns Câştigător
| crrinnaaa a răspuns:

Pai faza cu scutecul si biberonul suzeta si restul mie mi se par invechite...
dar eu i-as cumpara o pereche de papuci de casa roz cu blanita si cu un desen comic pe el. sau daca nu i-as imprima un tricou cu fraza: nu sunt gay sunt idolul al femei! sau am figuri si dedesubt niste trinughiuri patrate ect.

succesc in cautarea cadouluihappy
sper sa iti ajute ce ti-am spus

2 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

La majoratu unui prieten am cumparat o papusa gomflabila, a fost cel mai funny cadou laughing) sa vezi pe urma tasu ce se juca cu ea rolling on the floor

| Andreea_2177 a răspuns:

Mai traznit decat un carusel muzical ce il duce inapoi in copilarie ce poate fi? heheh cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro