| AcDc4ever a întrebat:

peste o saptamana. e ziua mea si nu stiu ce sa scriu in invitatie.Raspun imediat.plszz

fundita

Răspuns Câştigător
| M3HappyKid a răspuns:

La multi ani atunci!
pai scrii asa:
Esti invitat/a la cea mai frumoasa petrecere a anului
La ______la ora_____Vineride ex O sa fie super tare Cu siguranta o sa TE DISTREZI!

5 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Cu ocazia sarbatoririi a. ani din viata va invit la ziua mea de nastere. Aceasta va avea loc la x, la ora x pe data de x

va astept cu drag

| emaalexandra97 a răspuns:

Poti sa tai un carton in forma de stea, de floare, de inima, il colorezi frumos si daca ai, ii pui niste paiete pe margini.pe fata invitatiei poti sa scrii,, invitatie la petrecere''(ca sa para frumos, poti scrie cu caractere mari si colorat scrisul). pe spatele invitatiei poti scrie,, draga(numele celui/celei pe care o/il inviti), te invit la petrecerea mea de ani(scrii varsta ta), pe data de decembrie 2010, la(scrii locul unde iti vei serba petrecerea), ora, te astept cu drag.in partea de jos in dreapta, scrii,, semnat(numele tau)''
la multi ani si succes cu petrecerea si cu invitatiile.

| ELena_1470 a răspuns:

Presupun ca ai 10, 11 sau 12 ani. Pai alege un fundal cu winnie the pooh si scrie asa: E ziua mea, E mare sarbatoare, Astept cantecele sa cantam, Muzica sa asculta, sa ne distram Cu mult drag va asteptam. data:... Ora:...
Petrecere frumoasa pui love struck fundabatting eyelashes?

| AcDc4ever explică:

Am 12 ani straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii cam asa:
Bună

Aş vrea să vă invit la ziua mea de (caţi ani ai) in data de 19. 12. 2010 la ora (care oră vrei).
Va multumesc, cu drag
(cum te cheama).
Sper ca te-am ajutat.