| FetitaAnonima a întrebat:

Buna peste o saptamana este ziua mea implinesc 13 ani si nu stiu ce o sa pun pe masa la aperitiv felul 2 si desert, as vrea sa imi dati linkuri retete imagini cum sa aranjez mancarea cat mai haios si special vreau sa fie ceva special. Mentionez ca la fiecare reteta sa fie imagini\imagine daca se poate.Cine imi da cele mai multe si cele mai frumoase retete si linkuri primeste fundita. Papa.

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Daca vrei papa de ce nu arunci un ochi aici: http://www.tpu.ro/gastronomie

| FetitaAnonima explică:

Mersi mult!