| мιcнєℓℓє a întrebat:

Pff...cu 2 saptamani in urma mi-a fost furat telefonul.Cum? Pai cand am iesit de la scoala am vb cu mama la telefon, iar apoi am pus telefonul in buzunar la ghiozdan.Doi baieti erau in spatele meu si mi-au deschis buzunarul de la ghiozdan(fara sa simt nimic si fara sa observ). Eram foarte panicata dupa ce am vazut ca aveam buzunarul deschis fara telefon.Eu mi-am dat seama ca ei mi-au luat telefonul. M-am dus la politie am dat o declaratie etc, pe langa declaratie am dat si IMM-ul telefonului(asa mi-a cerut politistul)pentru a pune datele telefonului in calculator la ei. Avand in vedere ca inca nu au primit nici un raspuns si nici un semn, este o cale sa imi recopar telefonul? Ca sa stiu daca sa imi mai fac sperante sau nu.Imi pare foarte rau ce s-a intamplat deoarece ma gandesc ca erau banii mei si am muncit mult pentru ei.Telefonul era cu touchscreen...Credeti ca l-au dat la amanet? Ma gandesc daca l-ar fi dat la amanet ar primi un semnal politistii deoarece pun cartela si mi-a explicat ca il vede prin GPS sau cv de genu. Funda pentru raspunsuri!happy

Răspuns Câştigător
| Ebsghjs a răspuns:

Buna, Diana.
Imi pare foarte rau pentru ce s-a intamplat sad. Mie mi s-ar furat doua telefoane tot asa la scoala. Si am fost la politie. au pus si ei nu stiu ce si pana la urma nu l-au gasit. Si erau telefoane bune. Am fost foarte trista pentru ca un telefon mi s-a furat dupa 5 zile dupa ce l-am cumparat, si unu' avea o luna. sad Acum am ramas cu un jaf. Imi pare rau dar nu cred ca o sa iti recapeti telefonul, desi sper.

3 răspunsuri:
| мιcнєℓℓє explică:

Multumesc pentru raspunsuri, voi avea nevoie!happy

| marialungu a răspuns:

Sper din tot sufletul sa ti gaseasca telefonul, imi pare rau si eu am patit si de acum trebuie sa avem mult mai multa grija, lumea e periculoasa si rea, nu stiu daca l-au dat la amanet, cine stie ce le vine prin cap oricum sper sa l gasesti si ai grija multa in continuare te pop astept raspunsul daca l-ai gasit

| badgirl22 a răspuns:

Eu zic sa nu mai speri la el, fiindca sigur l-au vandut pe vreun site ceva si gata. imi pare rau pentru tine, ia-ti alt telefon si ai mai multa grija de el