| Alexandra_4089 a întrebat:

Plac si eu un baiat.imi este foarte drag de el numai ca nu stiu cum sa ajung la el. el este destul de timid si nu prea este comunicativ cu o fata ajutati-ma sa fac cumva sa ii intru pe sub piele...imi da mesaje in fiecare seara(apreciez asta)simt ca si lui ii place catusi de putin de mine dar acum ramane de vazut

Răspuns Câştigător
| Alex3 a răspuns:

Aaa, fi tu aia matura, ia-l d manuta, du-l acasa si ******* ^^, si tine-l sub papuc, nu-i da drumu foarte mult, s-ar putea sa-i placa ce-i faci tu, si niiiicii ca-l mai tii in frau happy, sau s-ar putea indragostii ffff tare de tine, si nici ca ti-ar face vreun rau vreodata, dar o sa va obisnuiti si o sa va plictisiti, tine minte TU SA-L ****, o sa t aibe in cap toata viata.

3 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Depinde ce fel de mesaje iti trimite. Banuiesc ca unele dragute! Daca tu esti mai putin timida decat el, fa primul pas! Vorbiti des fata-n fata, discutati, dezbateti subiecte diverse! Vedeti ce aveti in comun, ce gen de muzica preferati, ce gen de filme etc. Arata-te tu deschisa, daca el este timid! Sper sa reusesti ce ti-ai propus!

| Alexandra_4089 explică:

Multumesc mult de tot alex3... dragut emsajul tau