| Aysa19 a întrebat:

Buna

plasee cine imi poate da un program free cu care as putea face video gen
http://www.youtube.com/watch?v=qhJ2KKy7UKQ

plase:-s...

si site-ul dupa care sa-l descarc

Multumesc! Dau fundita cine specifica mai bine!

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Windows Movie Maker. Dai click pe Start -> All Programs -> Si cauti "Windows Movie Maker" acolo. In cazul in care nu il ai (cam imposibil pentru ca toata lumea il are, daca nu`i sters) download [descarca] de aici: http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0_92499.html Undeva scrie "Descarca acum" [inaintea lui e o bulina verde cu o sageata in jos] si dai click pe ea, apoi apare inca ceva, dai click pe "Descarca programul acum" si se deschide o noua pagina, apare bulina si sub ea scrie "Download-ul va începe automat. Dacă nu începe automat, vă rugăm click aici. În timpul download-ului, puteţi naviga fără nici o restricţie pe site. Dai click unde scrie "aici" subliniat cu verde. Apare o casuta si acolo dai click pe "Save". Alegi locatia unde salvezi [este programul de instalare] si astepti sa se incarce. Dupa care, dai click pe program, pe "RUN" si il instalezi. Dupa care, il poti folosi pentru ca e gratuit si full. :) Fundaa?!

1 răspuns:
| marrr a răspuns:

Cu Windows Movie Maker. Il ai in calculator.
Du-te la Start->Search-> scrii in casuta aia "Windows Movie Maker" si intrii in el. Este usor de umblat cu el tongue Daca nu stii, cauta pe google.