| MaRyUkK a întrebat:

Buna please help, cum imi pot pune net pe telefon, si sa am acces la facebook, si messenger, sunt pe orange si am un un telefon LG K...nu mai stiu cum. FUNDA!

1 răspuns:
| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna... treebuie sa te duci la din astea. Cosmote chestii din astea. si incarci 3 euro. pe luna 3 euro. si intri. pe tel: yahoo.ro. si ai voie pe facebook dar sa te uiti la pozele tale. si la alte pers. si sa dai comm. dar nu ai voie sa te joci. Bafta :X... fundA?