| Rukhsandra a întrebat:

Buna :* plec cateva zile la tara si vreau net pe mobil sad cum facsad? cam cat costa? am cartela cosmote sad dau funda mareeeee big grin

Răspuns Câştigător
| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Te duci la aia de la cosmote si ii intrebi cat costa si daca vrei iti faci la ei! Funtita!

3 răspunsuri:
| AdrianaSmileBă a răspuns:

Păi spune-i la unul din prieteni tăi sa îți trimită cadourile surprizahappy

sper ca te-am ajutatkisskiss

Și distracție placuta la țara:*:*

>:d

| PinkPanther a răspuns:

Ar trebui sa sexiste o extraobtiune pentru internet, care costa intre 1 si 10 euro, depide cat de mult ai de gand sa stai pe net sau sa alegi obtiunea sa platesti de cate ori intri pe net. Suna la relatii cu clientii si ei iti pot spune mai multe

| allynootsa a răspuns:

@AdaSmileXxx cadourile surpriza se trimit doar in reteaua Vodafon!