| brandushel1234 a întrebat:

poate sa imi spuna si mie cineva cum se numeste cartea despre care se vorbeste la comentarii? va rog muult:*
http://sk8erchick.wordpress.com/2010/02/03/spune-nu-drog urilor/

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Citez din pagina la care m-a directionat link-ul dat de tine: "Mai sunt o gramada de tipuri de droguri, dar nu mai enumar, ca deja devine prea incarcata lista. In schimb, vreau sa citesz niste chestii scrise in "Weekend cu mama", ca tot veni vorba mai devreme. In primul rand, "Weekend cu mama" e o carte despre Cristina, o tipa dependenta de heroina." Am incheiat citatul. Iar la inceputul paginii, imediat sub titlu scrie, citez:" Tocmai pentr u ca am citit "Weekend cu mama", de Vera Ion, m-am gandit sa scriu aici despre droguri.".Am incheiat citatul. Asta e cartea.