| anonim_4396 a întrebat:

Buna poate sa-mi spuna si mie ce sa fac cand ma plictisesc?sad
M-am plictisit sa stau pe mess sa joc remi online sa joc alte jocuri sa ma uit la tv sa ascult muzica sa desenez pictez dansezsad
Cel putin 5 lucruri care m-ar putea ajuta sa scap de plitisealalove struckhappy fundita`love struck

3 răspunsuri:
| ToxicGirl a răspuns:

Ask muzica la mp3 sau mp4, dormi,vorbesti prin mesaje pe tel,suni pe cineva,curatenie cu o melodie care sa iti de energielaughing,citeste o carte,uitate prin dulap si cobina diferite haine pe care le ai ( prefate ca esti fotomodel:X),iesi afaralaughing,cauta pe net diferite curiozitati care te intereseaza, intra pe facebook sau hi5, citeste horoscopul,uitate la vreme,fa-ti parul, fa-ti unghiile, poze:X.hmm.nu mai am ideilaughing sper sa te ajute cu ceva:*

| ÂnÐяuŢẮ a răspuns:

1.du-te la prietenele tale dati o petrecere
2.Du-te in oras cu cea mai buna BFF la cumparaturi la plimbrare etc
3.Mergi la film cu gasca(daca nu ai cu prietenii)
4.Fa farse cu prietenii altor prieteni
5.aici nu mi-a venit nici o idee
sper ca te-am ajutat
mult succes pentru scaparea de plictiseala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-citesti
-te joci cu cainele/pisica
-te joci cu perna sau balonul (le arunci de jos in sus cu picioarele)
-poate vine cineva la tine si va faceti suvite din hartie creponata
-ma uit la TV

Asta fac eu cand ma plictisesc big grin