| ForbiddenChild a întrebat:

Poti obtine un abdomen plat utilizand doar bicicleta medicinala(de fitness)? Nu am probleme cu alta parte a corpului.

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Da se poate, dar trebuie sa ai grija si ce mananci, cat mananci si cand mananci.
Daca folosesti diete potrivite, cam orice sport poate duce la rezultatul dorit de tine.

1 răspuns:
| KyokushinMyLife a răspuns:

Nu cred, cu bicicleta aceea...slabesti mai mult la picioare. daca ai face abdomene si genofexiuni, vei slabi la abdomen :*