| mysteriouswoman6905 a întrebat:

Buna! Prietena mea crede ca are voce si chiar are, dar nu asa mult pe cat crede ea. Ei ii se potrivesc doar unele melodii, iar acum vrea sa cante in fata clase un cantec cu note prea inalte pentru ea.Cantecul e de Adele, deci va dati seama ca nu oricine poate canta ca ea.Ca bonus a ales melodia turning tables, care are niste note prea inalte.Cum am inercat sa ii zic ca nu e potrivita pentru ea, a reactionat oribil.Cum sa ii zic sa nu o cante? Nu vreau sa se faca de ras, chiar daca merita asta.Please help!

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Spune-i clar: *Nu ai decât să te faci de râs. Eu am încercat să-ţi dau un sfat, să te ajut pentru că din câte ştiu eu pentru asta sunt prietenii*. Las-o să se facă de râs. O să se întoacă la tine cu coada între picioare şi data viitoare te va asculta.

1 răspuns:
| NatureSelf a răspuns:

Am eu o idee, convingeo, ca are mai mult talent in alt ceva, cum ar fi, este o sportiva extraordinara, big grin muscan gura. bafta