| bianca37 a întrebat:

Buna prieteni, am o intrebare. Credeti in energii negative?
Sa va povestesc. Am mers astazi prin cimitir ca doar pe acolo puteam iesi din liceu sa merg la magazin pentru ca sunt niste restrictii. In fine si pe drum spre magazin a trecut o femeie si cand m-am uitat la ea, in ochii ei m-am speriat de ea si am simtit ceva negativ, habar n-am ce, dar am simtit ceva. Si m-am speriat si parca am tresarit asa mi-a stat inima in loc dar femeia aceea nu a facut nimic horror sau macar ceva urat, pur si simplu am simtit ceva si m-am speriat de ea.
Ce se intampla? Ma puteti ajuta cu o explicatie?
Va rog nu radeti, multumesc.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate era o fantoma...si a vrut sa te ia cu ea laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te ai speriat de o persoana care s-a uitat urat la tine, asta s-a intamplat

| Hyperion7 a răspuns:

Pai exista, energiile pozitive și negative exista.
Însă nu știu ce sfat ți-aș putea da.

| VoidEternal a răspuns:

"Buna prieteni am o intrebare credeti in energii negative"

Nope.

| Marius22222222222 a răspuns:

Bineînțeles că există

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Nah.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Exista,si eu sunt o persoana spirituala cu cristalele si chestii din astea.