| ove02te a întrebat:

Salutare tuturor.
Am nevoie de cat mai multe raspunsuri.
Din seara aia nu mai pot sa dorm, pur si simplu ma nelinistesc singur.
Nu stiu cum sa povestesc dar am sa incerc. M-am gandit cred 2 saptamani inainte de a face asta dar imi simt sufletul apasat si poate ma veti ajuta voi.
Sunt Ovi, am aproape 17 ani si am fost la un fel de patrecere cu alti colegi. Tema petrecerii era un pic mai crazy si mai incinsa daca ma pot exprima asa.
La inceput nu am vrut sa vin, dar din toata clasa am venit doar 8-11 persoane + prieteni comuni de la alte licee, asa ca am venit si eu...in fine sa trec mai departe.
Cum am ajuns acolo am vazut-o pe ea, pe acea fata de care imi place si am inceput sa vorbim, eram super aproape unul de celalalt si ea se comporta ciudat dar intr-un mod placut si surprinzator. Trecuse aproape o ora si ceilalti coborasera la un film, am ramas doar eu cu ea si cu alti 2 prieteni. In acel spatiu era intuneric dar erau si lumini, lumini mov si o atmosfera incitanta. Dupa cateva atingeri am inceput sa ne sarutam, ne spuneam chestii dragute si ea a mers mai departe. Ma musca de barbie de buze si imi soptea sa o ating mai tare. Am sarutat-o pe umeri si am vazut ca purta un sutien colorat si i l-am dat jos, deja aveam mainile pe sub bluza ei. Dupa scurt timp ne-am lovit de un perete si am cazut pe un fotoliu mare. Eu eram in fund si ea peste mine, nu mai simteam timpul sau acel risc si ne doream mult mai mult. Eu am ramas doar in blug si ea ma tachina pe piept cu unghiile. Cand i-am simtit mainile pe cureaua mea am tresarit si eram speriat. Imi doream mult mai mult dar nu ma mai puteam controla si totusi am facut-o, m-am ridicat brusc si am plecat, am asteptat-o jos cu ceilalti si nu a venit asa ca am plecat acasa. Tot drumul eram si fericit si trist si euforic, ma simteam norocos dar si intimidat, ma simteam plin de emotii si de clipe frumoase dar nici nu voiam sa ne vada ceilalti. Chiar daca lipseau mai bine de 40 de minute nu am vrut sa risc si pe ea am lasat-o asa. Oare trebuia sa o fac? Cand ma saruta in acel fel ma innebunea, ii simteam caldura, ii simteam palmele pe trupul meu si frecarea ei, miscarea ei etc. Inima mea o luase razna, imi venea sa urlu dar eram noi doi singuri si liniste.
Problema este ca ma evita si ca nu mai vorbim ca atunci dar m-am retras fiindca nu am vrut sa creada ca o folosesc sau ca incerc sa profit.
Tatal meu nu sta cu noi, stau eu cu mama in Belgia dar ne ajuta financiar cum poate si mai mereu este plecat, daca il vad de 4 ori pe luna. Mama din toamna va merge si ea undeva iar cand vine vacanta as avea mai mult timp si mai multa intimitate. Oare s-o invit pe la mine si sa recuperam ceva?
Ce sa fac? Ma simt rau de tot, un prost

7 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Dacă e o încercare de literatură erotică, îți dau un sfat: niciun mascul nu părăsește femeia/fata într-un astfel de moment decât doar dacă are niște traume psihice/fizice care să justifice așa o prostie. De obicei, în cărți, fata e cea care întrerupe partida, lăsând eroul frustrat. În plus, ești puțin incoerent și nu explici prea bine trăirile subiectului: ''Imi doream mult mai mult dar nu ma mai puteam controla si totusi am facut-o'' laughing Ori nu te puteai controla, ori ai făcut-o, ar fi fost altceva dacă ai fi spus ''simțeam că nu mă mai pot controla'' ori ''simțeam că în curând nu aveam să mai pot să mă controlez''
Dacă nu e literatură, ghinion, ai pierdut momentul, ceea ce ai făcut tu e echivalentul unei respingeri, mai ales dacă nu i-ai spus că nu vrei să profiți de ea, bla-bla și alte texte de-astea cu viori în fundal. Din punctul ei de vedere, tu, propriu-zis, n-ai vrut-o. Ce tipă dă a doua șansă unui tip după o astfel de întâmplare?

| ove02te explică (pentru Raven):

Nu am cuvinte. Ce geniu esti tu. Vai, eram barbat daca o faceam acolo cu atatia jos, nu?
Nu am respins-o, doar m-am retras si daca eram la mine acasa sau la ea acasa, atunci am fi mers mai departe.
Nu aveam niciunul protectie la noi, deci eu cred ca am procedat corect.
Incridibilul, nemaibazutul, uimitorul, rarul mascul feroce devorator de amor nebunesc in pat... daca o faceam, nu?
Eu mai intai m-am gandit si apoi i-am explicat situatia ca tin la ea...
In fine, multumesc totusi

| Raven a răspuns (pentru ove02te):

Pentru o întâmplare adevărată ai dat prea multe detalii, dar nu din cele care contau, nu știu de ce ești uimit de ce răspunsuri primești. Puteai să te retragi fără să fugi în alt oraș, era suficient să-i explici acolo pe loc.
Din punctul meu de vedere, ca încercare literară e mediocră, ca întâmplare reală, e neverosimilă. Next!

| Violleta2022 a răspuns:

Atata detalii... clar este fabulatie erotica!
Culca-te si vei continua partida erotica in vis!

| Andreeush a răspuns:

Sincer nu cred nimic din ce ai zis.
Ai o imaginație foarte bogată.

| ywar a răspuns:

Vezi sa nu cazi in pacatul malahiei, la cat de intens ai povestit tu! happy Cu limba romana ar trebui sa progresezi, dar in rest in tine zace o Sandra Brown.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol. Dar de ce ai coborat jos si nu ai stat cu ea?hee hee