| nicoleee30 a întrebat:

Buna prieteni! Am o intrebare, ridicola si cam imatura dar asa sunt si eu. Am o prietena a carei parola o stiu si am aflat-o din greseala, dar ea nu stie ca o am. Sunt logata cu facebook-ul ei pe unul din motoarele mele de cautare. Dar, am auzit ca vrea sa-si schimbe parola, aia insemnand ca automat o sa o delogheze de pe calculatorul meu. Cum sa fac sa raMANa incontinuare logata? Ajutati-ma, pentru ca tipa e cam tradatoare, si vreau sa vad cand ma vorbeste pe la spate happy Multumesc!

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Ce prietenie frumoasa avetistraight face

| Molecula a răspuns:

Nu cred ca ai cum, logic ar fi sa te scoata automat cand intra ea..., si nu e frumos ce faci, tie ti-ar conveni daca ar mai sta cineva pe FB tau sa vada ce faci si cu cine vorbesti? nu te mai amesteca in treburile personale ale cuiva