| florinsandu a întrebat:

Buna prieteni! am o problema, ce ziceti, am un laptop si ma gandeam sa-l dau si sa-mi iau o tableta samsung galaxy, ce ziceti fae tableta cam tot ce face si laptopul? sa renunt la el pentru tableta? va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Roxana6277 a răspuns:

Am facut eu greseala de a schimba laptopul pe tableta si am observar ca laptopul e mult mai bun calitativ decat orice tableta. In primele saptamani si tableta merge bine, dar apoi reactioneaza foarte greu, se conecteaza greu la internet si are o viteza de navigatie foarte mica la net daca o folosesti des de la inceput.
Daca e sa le compar la functii amandoua fac cam aceleasi lucruri, dar laptopul este mai de buna calitate.