| Codecs a întrebat:

recent am achizitionat un laptop Asus x540l, problema ii ca nu reusesc sa transfer prin blueetoth de pe el sau pe el de pe telefon Samsung sau de pe tableta Samsung, nu vede nici laptoul telefoanele si nici telefoanele laptopul. care ar fi o solutie?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Verifica corecta instalare a driverelor: https://www.asus.com/uk/support/Download/3/841/0/1/iU2xkZhoo0BffU2z/45/

| octav005 a răspuns:

Instaleaza driverul bluetooth de la laptop.
eu iti recomand sa transferi fisiere prin wi-fi. daca ai un router. merge si cu 9-10 mega pe secunda, exemplu videoclipuri de 130 mega
prin bluetooth merge greuuu, asteptii muult si bineee

| Zaygon a răspuns:

Driverele le-ai instalat? Ai facut bluetothurile vizibile si din pc si din telefoane?

| Codecs explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri si ajutor