| DdoarEuuu a întrebat:

Buna Prieteni care ma ajutati sa gasesc un titlu la o poveste. Poveste e cam asa. Este vorba despre un baiat care se muta a bunica lui.sa indragosteste de o fata.(este prima dragoste a lui )...da fata nu vrea sa fie cu el /Apoi ei nu isi mai vorbesc.Si se afla ca fata care el s-a indragostit el Etste fosta prietena, a celui mai bine prieten al sau. V rog daca aveti ideii ..nu zitatii plase P.S mi-am venit sute de titluri de poveste da nu prea stiam la care sa ma opresctonguebig grin:X Ms aticipat!

2 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

"Cliseu"/ "Poate intr-o alta viata"/ "Inima nu cunoaste reguli"

| VanillaIce a răspuns:

"Iubire Necunoscută"