| Dianaa94 a întrebat:

Vreau si eu titluri pentru o poveste de dragoste. Fundita celui mai bun raspuns, restul vot :X:X

4 răspunsuri:
| IcsD a răspuns:

Iubirea...
Dragoste spulberata
O ultima tigara stinsa
Purtata de vant
Parfumul iubirii
De`ar dura dragostea.
Traieste momentul...
Ce a fost. nu va mai fi.
Funda? Vot?

| dragalasa a răspuns:

Iubiresi onoare,scrisoare de dragoste, lacrimi de uibire, o dragoste fara sfarsit,

| MelisaaMariaaa a răspuns:

Dragostea nu are limite. Suna chiar foarte binee love struck

| myru20 a răspuns:

"Dreamer Soul", "O ultima lacrima cazuta ","Real, dar pacat ca e un vis", "Dragostea pleaca cu vantul de vara", sper ca te-am ajutat "Un baiat si doua fete" aici poti scrie despre doua prietene care se indragostesc de acelasi baita si devin adversare nu stiu dezvolti tu