| anonim_4396 a întrebat:

Buna prieteni big hug deci, la o inaltime de 1, 65 m, cam ce greutate credeti ca ar fi normala? happy

Răspuns Câştigător
| ChildishDevil a răspuns:

Salut! Specialistii tot "scot de la naftalina" diferite tabele ce se dovedesc a fi doar mituri`! Modeleza-te la o greutate in care sa te simti bine in pielea ta si sa te complaci asa cum esti...Lumea poate spune multe, dar pune-te in prim plan si fa totul pentru tine! Nu trebuie sa fi un "model`" daca nu esti facut pentru asta! MULTA BAFTA!

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Daca esti fată, cred ca trebuie sa ai mai putin cu 10-15 kg mai putin decat inaltimea. Eu am 174 si 52 kg.
Dacă esti baiat...nu ma stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In jur de 60 de kilograme

| k1fighter a răspuns:

Greutatea normala la inaltimea 1, 65 m este cuprinsa intre 55- 67 kg.happy

| antigoni a răspuns:

La fete, maxim 53 de kg!

| Raawr a răspuns:

50-60. Depinde și de organism.

| BoBoKeL a răspuns:

Buna la varsta ta, 55-58 kg:*

| funky7up a răspuns:

40kg

| YourCupidon a răspuns:

Buna! eu am 1, 65 si 50 kg.Eu una ma simt bine in pielea mea si cred ca asta e greutatea ideala.Bafta

| Vicii a răspuns:

Fata: 50kg baiat:55-58kg

| Licu98 a răspuns:

50-55 de kg