| feibi12 a întrebat:

Buna prieteni dau funda! E cam nasoala intreabarea va rog ajutor ....cum sa ma invat sa trag cu ochiul tota lumea stie dar eu nu pot sad

1 răspuns:
| Bibble a răspuns:

Nu cred ca inteleg exact ce vrei sa spuilaughing Ideea e ca vrei sa "spionezi" si nu reusesti? Daca da, incearca pur si simplu sa nu atragi atentia. prefa-te ca te uiti la un obiect din apropierea persoanei pe care vrei sa o observi si uita-te de fapt la acea persoana. nu cred ca acest lucru se invata