| Tiffany89 a întrebat:

Prietenul meu m-a pus sa aleg intre el si prieteni... ce sa facsad adica. ma intalneam mai mult cu pritenii mei...thinking Dar vrau sa schimb asta.Adica nu pot sa am numa iubit si sa nu am prieteni.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai totusi,esti cu el,ar trebui sa iti imparti timpul intre ei, o zi intalneste-te cu el, a 2'a cu prietenii,sau stai cu el si prietenii, saau, stai 2-3 ore cu prietenii si restul cu el.

| Mihaela_3187 a răspuns:

Uite daca el te-a pus sa alegi intre doua lucruri iubite, inseamna ca nu te iubeste, pentru ca o persoana care te iubeste niciodata nu o sa te puna sa alegi intre doua lucruri la care ti-i mult. Concluzia alege prietenii pentru ca el in orice moment o sa se desparta de tine pentru ca e prost dar prietenii vor ramine cu tine pe veci si la rau si la bine, si cand iti va fi rau sau vei fi trista prietenii te vor ajuta si dup despartirea cu infidelul asta! Succes! Alege Prietenii!

| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Ii spui ca daca te iubeste sa nu te puna sa alegi asta.
Intai sa se puna el in situatia asta.
Si eu te.as sfatuii sa iti alegi prietenii pentru ca cu acest iubit nu cred ca veii ramane mereu, insa cu prietenii da. si poate printre aceii priteni exista si viitorul iubit. cine stie. smug

| KidUtZzU a răspuns:

Daca zice asa inseamna ca nu te iubeste cu adevarat! Sper ca te-am ajutatbig grin