| TropicalSun a întrebat:

Bunahappy. Pt. cei care joaca Barn Buddy:Cate nivele are jocul? Pt ca eu sunt lv 70.(Psbig grinaca mai stiti secrete, va rog sa-mi spuneti si miebig grin)

Răspuns Câştigător
| Deea :x a răspuns:

Eu sunt la 20, dar sunt peste 100, am un vecin care e la 112. nu stiu daca sunt secrete, dar eu imi acopar legumele cu casa, hambarul si ce mai am pe acolo ca fura astia ca in codru laughing...

15 răspunsuri:
| TropicalSun explică:

Akuma am lv 467rolling on the floor sa mor eu ca e adevarat

| greenapple a răspuns:

Wow da' ce departe esti eu is la 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la niv 49 si am o vecina care e la niv 135

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la 158

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vecini care sunt peste 150, eu sunt la 28 happy si poti fura chiar daca ai pusa casa pe legume laughing eu stiu smecheria dar e greu de explicat big grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca 500...nu stiu...eu am vecin cu level 351

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt lv80momentantongue si l lv 360park se termina jocul am un vecin de 313...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ce spun toti ceilalti barn buddy are infinite de nivele, nu se termina niciodata eu una sunt la nivelul 45 dar am un vecin care este peste nivelul 200 si am vazut ca scrie si pe net ca jocul asta nu se termina niciodata, cat despre secrete sunt multe intra pe youtube, daca mai aveti nevoie de altceva contactati-ma
id. tituelena55@yahoo.com happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la 53 si am un prieten care e la nivelul 217

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la 23 dar am vecini cre sunt la 215.joaca in continoaresi vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la nivelu 60 si am un vecin care e la nivelul 220.Barn buddy are infinite de nivele nu se termina niciodata, cat despre secrete cauta pe youtube ca nu pot sa ti le zic pe toate (sunt prea multe)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt lv 114 dar am prieteni care sunt momentan la lv 320 mai sunt multe si secrete daca ai trecut peste nivelul 90 dai cu spray de ierburi in farfuria cainelui si sta adormit cateva minute

| seby27278 a răspuns:

Sunt la nivelul 212

| Lolly15 a răspuns:

Eu sunt nivel 200 dar maximul e 700happyFunda?

| RealEscap a răspuns:

Infinit nu e un numar.
nu exista