| Riyukii a întrebat:

Pt. cei dupa IMVU, am o problema: am vorbit cu o tipa, iar aceasta a zis ca imi face niste credite, pe contul meu.
i-am dat passu`. a intrat[cel mai probabil] si nu stiu ec a facut, ca nu`mi mai merge contul`...de umblat ceva p acolo nu stiutu, adka totul, chiar profilul si avatarul, interesele si mesajele nu erau schimbate, insa nu merge sa ma loghez. zice ca passu sau contul e incorect. mi-as schimba parola, insa problema e ca era pe yopmail si nu o mai stiu. Fundabig grin

4 răspunsuri:
| SmileyyXD a răspuns:

Iti dau un sfat : Nu ii mai crede pe astia care iti spun ca iti fac credite.Pentru ca MINT! Vor doar contul tau si nimic mai mult happy Si eu am incercat sa vorbesc cu anumiti jucatori dar fara folos deoarece si ei urmareau acelasi lucru : sa imi fure contul. Sper ca te-am ajutat.

| Kikiiiiii a răspuns:

Joc imvu de 1 anwinking til la luat fundha:X?

| Riyukii explică:

O. O""
de fapt, dk ar fi sa mi`l fure sau nu. ar schimba date, ar fi si ONLINE!
eu intru prea des pe imvu ca sa nu vad ca niciodata nu e online fostul meu cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intrebi din jucatori, sunt o gramada care stiu sa ti`l recupereze doar daca le dai parola, numele si emailul pe care a fost facuta