| GyoLove a întrebat:

Pt fete... Spuneti-mi si mie ceva... Ieri mi-a venit prima menstruatie, si spuneti-mi cam cate zile dureaza prima menstruatie? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Depinde de fiecare. pe mine ma tine 5 zile si inca 2 pana se termina tot. deci intre3-7 zile. bafta!

8 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Dureaza cel mult 6 zile! happy

---> In general dureza 3-4 zile!

---> Numai bine! puppy dog eyes

| baru a răspuns:

Sall. In jur de 4-5 zile. Pa!

| Dennys1521 a răspuns:

Cam cat prima dragosterolling on the floor

| cherrybomb a răspuns:

Depinde de la fata la fata.
mensturatia tine intre 3 si 7 zile.

| Analy a răspuns:

Depinde...cand 3-4 zile.

| Lavii_3618 a răspuns:

Dureaza 4-5 zile. depinde de organism.

| mmiizzaas a răspuns:

Buna.Draga mea, depinde de la persoana la persoana. Dar in general cam 4-5-6 zile happy Sper ca te'am ajutat. Bafta:*

| Lolly184 a răspuns:

Buna, mai este diferit la toate. poate sa tina de la 3 zile pana la 8-9zile. acum vezi si tu cat dureaza la tine.