| GyoLove a întrebat:

Pentru fete... Spuneti-mi si mie ceva... Ieri mi-a venit prima menstruatie, si spuneti-mi, cand trebuie sa fac sport/exercitii, cand sunt in timpul menstruatiei sau cand sunt pe stop? Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| viky98 a răspuns:

Hei! poti face sport si in timpul menstruatiei dar sa nu exagereziwinking. Poti sa faci niste exercitii usoare dar nu sa faci efort foarte mare.Succes.Funda?

3 răspunsuri:
| RaluuRaluu a răspuns:

Mentruatie=Stop, tot una. Mai exact cand esti pe stop nu ai voie sa depui efort fizic, daca faci efort fizic te patezi si iti curge mai mult. Noh intreab-o sh pe mami de trebuie asta :*

| Analy a răspuns:

Eu fac sport mereu, si cand sunt pe stop, si cand nu.Nu conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La naiba sa va ia cu miturile voastre.

Ce dracu aveti nu stiu, mai aveti putin si va bagati in spital pentru o sangerare. Te asigur ca eu cand sunt pe stop fac FOARTE MULT sport pentru a-mi ameliora durerile si nu am patit niciodata nimic. Ce va luati dupa toate babaciunile ca va curge Niagara sau dupa fetele ce vor sa chiuleasca la sport nu stiu.